Zorganizujmy Urodziny Twojego Dziecka!

Już wkrótce najwspanialszy dzień w roku Twojej pociechy? Hurra!!!! Czas na imprezę urodzinową! Pomożemy Ci ją zaplanować!

Skontaktuj się z nami - Wyślij Nam Swój numer kontaktowy - oddzwonimy

Animacje na przyjęciach

Aby urozmaicić dodatkowo imprezę urodzinkową
przygotowaliśmy dla dzieci dodatkowe atrakcje:
  • Zaplatanie kolorowych warkoczyków 10,00zł/1szt
  • Koloryzacja ( jednodniowa) włosów 10,00zł/dziecko
  • Malowanie twarzy 9,00zł/dziecko
  • Brokatowy tatuaż 9,00zł/dziecko
Prowadzimy również zajęcia kreatywne dla dzieci- aktualne propozycje na zdjęciu. Czas trwania takich zajęć na urodzinkach to około 30-45minut.
Koszt warsztatów: 100,00zł/ grupa do 10dzieci
Każde następne dziecko +10,00zł.  

Posiadamy w ofercie również Interaktywny pokaz zoologiczny, który polega na oprowadzaniu dzieci po Naszym sklepie zoologicznym. Dzieci mogą z bliska zobaczyć poszczególne zwierzątka, dowiedzieć się o nich ciekawych informacji. Dzieci karmią rybki oraz przechodzą przez ścieżkę pod wodospadem.
Koszt pokazu: 100,00zł/ grupa do 10dzieci lub
120,00zł/grupa powyżej 10 dzieci.
(Max. ilość dzieci w grupie to 15 dzieci)

Torty Śmietankowe

Zapraszamy do zamówienia pysznych i naturalnych tortów śmietankowych. Są dekorowane kolorową śmietanką, opłatkowymi ozdobami, koralikami, piankami, itp. W środku znajdować się mogą owoce, galaretka lub oreo.  Tort zamawiamy telefonicznie bądź osobiście w sali zabaw. 

Rozmiary oraz ceny tortów:
20cm średnicy (około 12 porcji) 100zł
24cm średnicy (około 17 porcji) 130zł
30cm średnicy (około 24 porcji) 160zł
Cena za opłatek na tort + 20zł - posiadamy różne wzory 
( Koniki, Star Wars, Harry Potter, Minecraft, Psi Patrol, Kraina Lodu i dużo więcej...) 
Posiadamy wzór zaproszeń do Bawilandii do samodzielnego wydruku. 
Wyślij e-mail, lub pobierz poniżej

Pobierz zaproszenia do samodzielnego wydruku

Zaproszenia urodzinowe Przód.jpg
Zaproszenia urodzinowe Tył.jpg

Regulamin organizacji urodzin


1.       Uroczystość urodzinowa odbywa się w określonym wcześniej dniu i godzinie.

2.       Opiekę nad uczestnikami przyjęcia urodzinowego sprawuje rodzic lub pełnoprawny opiekun solenizanta. Ponosi on tym samym pełną odpowiedzialność za szkody na mieniu lub na osobie wyrządzone przez gości urodzinowych.

3.       Urodziny w naszej sali zabaw mogą być organizowane maksymalnie do ilości 20 dzieci.

4.       Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 100,00zł najpóźniej na 7 dni przed planowaną imprezą urodzinową.

5.       Zmianę terminu imprezy urodzinowej można dokonać osobiście w sali zabaw lub telefonicznie (pod  numerem tel. 609 910 126), na tydzień przed wcześniej ustalanym terminem uroczystości.

6.       Rezygnacja z organizacji urodzin, na 7 dni przed planowaną imprezą powoduje przepadnięcie zadatku.

7.       Osoby dorosłe chcące przebywać na terenie sali zabaw zobowiązane są do założenia jednorazowych ochraniaczy na swoje obuwie. Dzieci bawią się w skarpetkach bądź obuwiu zmiennym z miękką podeszwą.  

8.       Opłata pobierana jest za rzeczywistą liczbę gości wg wcześniej ustalonego cennika, przy czym minimalna ilość dzieci w wynajmowanej salce urodzinowej to 7 dzieci. Za uczestnika uważa się dziecko od 1 do 10 roku życia. (Minimalna opłata za wynajęcie sali jest liczona za 7-kę dzieci) Liczbę gości urodzinowych należy zgłosić najpóźniej 1 dzień przed planowaną datą przyjęcia. W przypadku braku potwierdzenia ilości gości urodzinowych przyjęcie przygotowane jest zgodnie z liczbą osób podaną w rezerwacji.

9.       Poczęstunek dla uczestników imprezy urodzinowej może być spożywany tylko w pokoju urodzinowym.

10.     Napoje oraz przekąski znajdujące się na stoliku urodzinowym są dla dzieci. Rodzice mogą we własnym zakresie zakupić dla siebie produkty w kawiarence sali zabaw.

11.     Na teren sali zabaw nie wnosimy własnych napoi i przekąsek. Nie dotyczy to tortów urodzinowych, które były wcześniej ustalone przy zamawianiu urodzin(w opcji urodzinowej III i IV) . Jeśli klient zdecyduje się na wniesienie własnego tortu w opcji I i II, pobierana będzie opłata „talerzykowa” w kwocie 3,00zł/osobę obecną na imprezie urodzinowej. (liczone dzieci i osoby dorosłe)

12.     Podczas trwania imprezy urodzinowej w sali zabaw mogą przebywać i bawić się inne dzieci wraz z opiekunami.

13.     Animacje dla dzieci są organizowane po wcześniejszych ustaleniach(najpóźniej 7 dni przed urodzinami). Opłata jest naliczana wg ilości dzieci, aczkolwiek nie mniej aniżeli podanej na 1 dzień przed planowaną imprezą.

14.     Nie ma możliwości wynajęcia całej sali zabaw.

15.     Zabawa urodzinowa zaczyna i kończy się o określonej wcześniej godzinie. Po przekroczeniu czasu zabawy  (powyżej 10 minut) doliczane będą dodatkowe minuty zabawy 0,35zł/ minutę za każde dziecko.

16.     Sala urodzinowa po zakończeniu czasu zabawy jest przez obsługę sprzątana.

17.     Za rzeczy pozostawione w sali zabaw nie odpowiadamy. Prosimy aby wszystkie niepotrzebne w trakcie zabawy części ubioru dzieci oraz obuwie, były zamykane w szafkach.

18.     Organizacja przyjęcia urodzinowego w sali zabaw wiąże się z oświadczeniem zamawiającego, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa solenizanta oraz zaproszonych gości urodzinowych w przyjęciu urodzinowym.

19.     Za szkody i zniszczenia powstałe w wyniku nie przestrzegania niniejszego regulaminu odpowiada

 (w wysokości kosztów usunięcia szkody lub naprawy zniszczenia) rodzic lub pełnoprawny opiekun solenizanta/tki.

20.     Uczestników zabawy i wszystkich gości urodzinowych obowiązuje regulamin przyjęcia urodzinowego oraz regulamin sali zabaw.

21.     Na terenie sali zabaw nie spożywamy napoi alkoholowych.

22.     Na teren sali zabaw nie wnosimy Piniat dla dzieci.

23.     Zamawiający oświadcza, że zapoznał się i będzie przestrzegał niniejszego regulaminu.